Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

22.08.2014

Szanowni Państwo

Niniejszym, zamieszczam listę oceny formalnej wniosków złożonych w pierwszym konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO"

>>> lista wyników oceny formalnej w pdf <<<

więcej »
19.08.2014

Szanowni Państwo.

W systemie zostało zarejestrowanych 672 wnioski, z czego złożonych zostało 603. Złożone wnioski zostały przekazane do oceny formalnej i merytorycznej którą dokonuje niezależna grupa ekspertów.

Nie wcześniej niż 21 sierpnia planujemy opublikować listę wniosków ocenionych formalnie a przed końcem miesiąca listę wniosków do dofinansowania.

Informujemy, że najwięcej wniosków wpłynęło z miasta Lublin i powiatu lubelskiego (razem 118 wniosków) oraz powiatu biłgorajskiego (68 wniosków). Natomiast najmniej wniosków wpłynęło z powiatu ryckiego (9 wniosków) i puławskiego (10 wniosków).

więcej »
11.08.2014

1. Konstrukcja budżetu:
- nie wpisywanie kwot z dotacji,
- zakładanie środków na księgową w przypadku gdy grupa nieformalna składa bezpośrednio przez Operatora (Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej),
- nie konsultowanie budżetu z Fundacją FLZB, w przypadku gdy grupa nieformalna wniosek składa bezpośrednio na Operatora.

więcej »
11.08.2014

1. Dlaczego nie mogą zapisać wniosku tymczasowo?

Należy uważnie wypełnić wszystkie wymagane pola wniosku. Jeżeli pominęliśmy wymagane pole po kliknięciu ZAPISZ formularz podkreśli na czerwono niewypełnione pole. Jeżeli wszystko zostało poprawnie napisane po kliknięciu ZAPISZ formularzy wyświetli informacje o zapisaniu i wysłaniu na maila hasła do logowania oraz pojawi na dole kolejny przycisk KONTYNUUJ.

 

więcej »