Wspieramy aktywne grupy obywateli i młode organizacje
ZŁÓŻ WNIOSEK

Aktualności

29.06.2018

Szanowni Państwo 1 lipca 2018 r. ogłaszamy konkurs grantowy w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3". Dlatego już dziś publikujemy harmonogram szkoleń w poszczególnych powiatach.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Serdecznie zachęcamy wszystkich którzy chcą złożyć swój projekt w konkursie do skorzystania z nich. Będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu i umówienia się na indywidualne konsultacje wniosków z Mobilnym Animatorem.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ dla BENEFICJENTÓW PROJEKTU LUBELSKIE LOKALNIE 3 -  MIKRODOTACJE FIO w 2018r.

 

Północ województwa

Kontakt w sprawie szkoleń (północ województwa): Justyna Spryszak Specjalista ds. szkoleń: tel. 81 533 12 17; e-mail: flop.lokalnie2@gmail.com Adres biura: ul. Krakowskie Przedmieście 53, 20-076 Lublin

Lp. Powiat Data szkolenia Godzina Miejsce
1. Lubelski ziemski 5 lipca 2018 r. godz. 16.00 LGD "KRAINA WOKÓŁ LUBLINA" ul. Narutowicza 37/5, 20-016 Lublin
2. Bialski (miasto) 6 lipca 2018 r. godz. 12.00 Urząd Gminy w Białej Podlaskiej (sala konferencyjna) ul. Prosta 31, 21-500 Biała Podlaska
3. Włodawski 6 lipca 2018 r. godz. 14.00 Biuro Włodawskie Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych, ul. Szkolna 7 pok. 41, 20-020 Włodawa (budynek gimnazjum nr 1)
4. Bialski (powiat) 6 lipca 2018 r. godz. 16.30 Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski ul. Warszawska 20, 21-560 Międzyrzec Podlaski
5. Łukowski 9 lipca 2018 r. godz. 13.00 LGD „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” (Urzędu Gminy) ul. Świderska 12, 21-400 Łuków
6. Parczewski 9 lipca 2018 r. godz. 14.00 Urząd Miasta w Parczewie (sala konferencyjna) ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew.
7. Radzyński 10 lipca 2018 r. godz. 14.00 LGD Zapiecek ul. Warszawska 35/4, 21-300 Radzyń Podlaski
8. Rycki 11 lipca 2018 r. godz.15.00 Ośrodek Wsparcia w Leopoldowie
ul. ks. Drozdowskiego 37
Leopoldów, 08-500 Ryki
9. Lubartowski 12 lipca 2018 r. godz. 12.00 Stowarzyszenie Incjatyw Lokalnych ul. Szaniewskiego 64, 21-100 Lubartów
10. Puławski 12 lipca 2018 r. godz. 15.00 PROSTO, 24-204 Wojciechów 4B
11. Łęczyński 18 lipca 2018 r. godz. 10.00 Klub Integracji Społecznej ul. Akacjowa 11 (piętro I), 21-010 Łęczna.
12. Lubelski (grodzki) 19 lipca 2018 r. godz. 10.00 Biuro Partycypacji Społecznej (I piętro - sala 104) ul. Bernardyńska 3, 20-400 Lublin

Południe województwa

Kontakt w sprawie szkoleń (półudnie województwa): Halina Maciocha Specjalista ds. szkoleń ; tel.84 6864887; e-mail: h.maciocha@barr.org.pl

L.p.

Powiat

Data szkolenia

Godz.

Miejsce

Nazwisko i Imię Animatora

1.                    

Hrubieszowski

 

3.07.2018r.

9.30

Starostwo  Powiatowe w Hrubieszowie ul. Narutowicza 34 sala konferencyjna

Aneta Hołuj; 607310 037 e-mail: aneta-holuj@wp.pl

2.                    

Tomaszowski

 

3.07.2018r.

14.00

Starostwo Powiatowe Tomaszów Lub. ul. Lwowska 68 sala B

609105123 Ela Matyjanka; elkam2@tlen.pl;

3.                    

Opolski

9.07.2018r.

9.00

Opole Lubelskie

Urząd Miasta w Opolu Lubelskim ul. Lubelska 4

Robert Obel 725475546

oobelrobert@gmail.com

4.                    

Kraśnicki

9.07.2018r.

13.00

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu

Ul. Klasztorna 3

Kraśnik

Aneta Sapuła, 663 368 000, sapula.aneta@gmail.com

5.                    

Chełmski grodzki 

10.07.2018r.

10.00

Urząd Miasta w Chełmie

ul. Lubelska 65

Katarzyna Janiak Olszacka, 781027695;katarzyna.olszacka@onet.pl

6.                    

Chełmski ziemski

10.07.2018r.

10.00

Urząd Miasta w Chełmie

ul. Lubelska 65

Renata Lalik renata-lalik@wp.pl 

7.                    

Krasnostawski

 

10.07.2018r.

13.30

Starostwo Powiatowe Krasnystaw, ul. Sobieskiego 3,

 

Elżbieta Makuch,  602527065,  elamakuch@op.pl

8.                    

Zamojski   grodzki

 

11.07.2018r.

12.00

Starostwo Powiatowe 

Ul.Przemysłowa 4, 22-400 Zamość

Marcelina Pogódz-Kukiełka   tel. 697683765; marcelinap0@vp.pl

9.                    

Zamojski  ziemski

 

11.0.2018r.

16.00

Stowarzyszenie „Wysokie nad Łabuńką” Regionalna Izba Pamięci

Wysokie 84, Gmina Zamość-rozmowa z Panią Agnieszką Kwoka

Daria Burcon

tel. 796498066;daria.burcon@wp.pl

10.                 

Janowski

12.07.2018r.

17.00

Janów Lubelski

Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” ul. Ogrodowa 16,  Janów Lubelski

Emilia Żuber;508 120 115; emilia.zuber@wp.eu

11.                 

Biłgorajski

 

 

16.07.2018r.

17.00

BARR SA – Biłgoraj

Andrzej Klucha 509 655 124; klucha.andrzej@wp.pl 

12.                 

Świdnicki

 

19.07.2018r.

14.00

Urząd Miasta  w Świdniku ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 sala plenarna 016

Kontakt Konrad Rutkowski 81 751 7640

Stanisław Osiewicz 501624889, st.osiewicz@gmail.com